O nás

Naše společnost Autojeřáby Praha s .r. o. se primárně zabývá prodejem autojeřábů všech značek a nosností. Mezi další činnosti společnosti  náleží autojeřábnické práce prováděné autojeřáby s tonáží 20, 28, 35 a 55 t.

Máte-li zájem využít autojeřáby s vyšší nosností, rádi Vám je pro Vaše projekty zprostředkujeme po celé České republice, a to až do nosnosti 400 t.

V případě potřeby jsme schopni zajistit také servis, včetně náročnějších oprav, a prodej náhradních dílů na autojeřáby značky ČKD, se kterými máme bohaté zkušenosti, zejména pak s typem Tatra ČKD AD28.

V minulosti jsme repasovali a prodávali našim zákazníkům kromě autojeřábů ČKD také zdvihací plošiny a další nákladní techniku. Postupně jsme se však začali věnovat autojeřábům s větší nosností, zejména kvalitním značkám LIEBHERR, GROVE a DEMAG.

K autojeřábu, který zakoupíte od společnosti Autojeřáby Praha s. r.o. , je samozřejmostí předprodejní servis, výměna olejů a filtrů, provedení technické kontroly, evidenční kontroly a revizní zprávy, včetně deníku ZZ.
Autojeřáby dodáváme s návody k obsluze a zajišťujeme odborné proškolení posádky.

Autojeřáby Praha s. r. o. – Váš dodavatel všech typů autojeřábů a provozovatel jeřábnických prací.